HİZMETLERİMİZ

ÖZEL DERS NEDİR?

ÖZEL DERS

Öğrenme üzerine yapılan araştırmalar göstermiştir ki; kişiye özel öğrenme metodları ya da ortamları başarıyı çok olumlu etkilemektedir. Hatta bu araştırmalar insanlarda öğrenme modellerini 9’a kadar çıkarmıştır.

9 farklı öğrenme metodu her bir öğrenciye özel bir program yapılacağını ve bunun başarıyı ortaya çıkaracağını göstermiştir. Buradan hareketle bazı öğrencilerin neden öğrenemedikleri incelendiğinde öğrencilerin bazılarının kalabalık içerisinde ihtiyaçları olan kazanımları elde edemediği tabi caizse kaybolduğu görülmüştür.

AKIL DÜNYASI bu konuda size uygun olan öğrenme şeklini belirleyerek istediğiniz branşta uzmanlar yardımıyla başarılı olmanın yolunu açıyoruz. Kişiye özel programlama ve planlamalarımızla sizlerin her türlü ihtiyacınıza cevap verecek uzmanlarla çalışıyoruz. İstediğiniz branştan planlamanızı yapıp başarılı olmanız için gerekli yol haritasını çıkarıyor ve bu yolda ilerlemenize yardımcı oluyoruz.

Siz de size özel planlama ile başarıya ulaşmak için bizimle irtibata geçin

TYT – AYT

TYT – AYT HAZIRLIK

Ülkemizde üniversitelere arasında gerek teknolojik imkanlar gerekse de akademik kadrolardaki farkılılıklar nedeniyle öğrencilerin tercihlerini daha dikkatli yaptıklarını görüyoruz.

Öğrencilerin sınavlara hazırlanırken kalabalıkta kaybolabildiklerini ve sınava istedikleri gibi hazırlanamadıkları ve dolayısıyla da başarı konusunda istedikleri çıtaya ulaşamadıklarını görüyoruz. Bu durumda bazen istenilmeyen mesleğin yıllarca yapılması ya da yeniden aynı sınav hazırlık sürecinin tekrar yaşanması gibi istenmeyen sonuçlarla karşılaşıyoruz.

17 Yılın verdiği tecrübe ile biz sizler için bu hazırlık sürecini planlıyor. Hangi aşamaları geçmeniz gerektiğinin ortaya çıkarıyor ve planlamanızı yapıyoruz

Konu eksiklerinizi belirliyor ve bu konuda yıl boyunca 500 saat branş danışmanlığı ile eksiklerinizi tamamlıyor. Eksik olmayan yönlerinizi de daha da kuvvetlendiriyoruz.

Size özel planlama yapan EĞİTİM KOÇUNUZ ile sürecinizi takip ediyoruz. Gerekli ödevlendirmelerinizi her koçluk görüşmesinde belirliyor ve bitirmenizi sağlıyoruz.

Öğrenme düzeyinizi düzenli olarak denemelerle kontrol ediyor ve geride hiç eksik bırakmadan devam etmenize yardımcı oluyoruz. Bu çalışmalarımızı EKSİK TAMAMLAMA KAMPI ve size ivme kazandıracak olan SÖMESTR KAMPI ve YAZ KAMPI ile başarınızı daha da artırmanıza yardımcı oluyoruz.